başlık üstü

Apple Glasses önümüzdeki sene tanıtılabilir.

başlık altı
 Apple Glasses önümüzdeki sene tanıtılabilir.
makale üstü

Yeni bir sızıntı Apple Glasses’in ufukta olduğunu gösteriyor

Uzun zamandır Apple analisti Ming-Chi Kuo dün yatırımcılar için ürün güncellemeleri sağladı. Notta Kuo, yeni iPad’lerin ufukta olmasına rağmen, Apple Gözlüklerin en erken 2022’ye kadar gönderilmeye hazır olmayacağını söyledi. Jon Prosser, Twitter’da gözlükleri gördüğünü ve lansmanının “Mart-Haziran 2021’i hedeflediğini” paylaştığına inanıyor.

rek

Kasım ayında The Information, şirketin genel merkezinde çalışanlara verilen ve Apple Başkan Yardımcısı Mike Rockwell’in katılanların Apple Gözlüklerinin tasarımı ve özellikleri hakkında ayrıntılar sundukları dahili bir sunum hakkında rapor verdi.

En azından ilk nesil Apple Gözlükleri için AR uygulamalarını ve bilgilerini kablosuz olarak gözlerimize teslim edecek ve iPhone’u işlem gücü için kullanacaklardı. Ancak zamanla bağımsız bir giyilebilir cihaz haline geldiler.

Apple Gözlüklerini vahşi doğada görmeden çok önce Apple’ın AR vizyonu hakkında daha fazla bilgi edeceğiz. WWDC 2020’de şirketin yeni AR uygulamaları sunması muhtemelken, iPhone 12 Pro modellerinde bir LiDAR tarayıcı bulunduğundan şüpheleniliyor. Uygulamaların ve tarayıcının ne kadar iyi alındığı kesinlikle Apple Glasses’in çıkış tarihini etkileyebilir.

makale altı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın