başlık üstü

LEGO NINJAGO Filminin Oyunu Ücretsiz Olarak Sunuldu

başlık altı
 LEGO NINJAGO Filminin Oyunu Ücretsiz Olarak Sunuldu
makale üstü

Çocukken hepimizin oynadığı Legolar bir filme dönüştürüldü. LEGO NINJAGO filminin oyunu pek çok kişi tarafından merak ediliyordu. Şimdilerde herkesin oyunu denemesi için bir fırsat verildi. Bu karantina günlerinde sıkılan ve oyun ile eğlenmek isteyenler için oyun tamamen ücretsiz bir hale getirildi.

LEGO’nun filminden uyarlanarak tasarlanan yeni oyun aynı zamanda bilgisayarlar üzerinden de sorunsuz bir şekilde oynanabiliyor. Heyecanı sevenler için aksiyon dolu bir oyun olduğu ifade edildi. Bu oyunun aslında satış fiyatı 89 lira olarak belirlenmişti. Bunun ardından oyun üzerinde yeni bir kampanya ile yüzde 100 indirim yapılmasına karar verildi. Sonucunda oyun tamamen ücretsiz hale getirilmiş oldu.

rek

Oyunu Ücretsiz Oynayabilirsiniz

LEGO son zamanlarda yaptığı yeni anlaşmalar ile gündeme gelmeye başladı. Daha önceki zamanlarda da Harry Potter, Super Mario gibi oyunlarla gündeme gelmişti. Bu anlaşmaları ile de oldukça güzel tepkiler almış ve oyun severleri heyecanlandırmayı başarmıştı.

2017 yılında geliştirilen oyunun şimdilerde yeni bir sürprizi var. Oyun severlere tamamen ücretsiz bir şekilde sunulması bekleniyor. Koronavirüs salgını nedeniyle son zamanlarda pek çok kişi eve kapandı. Bu süreçte oyun tamamen ücretsiz hale getirilerek oyun severlerin beğenisine sunuldu. Steam üzerinden ücretsiz olarak sunulan oyunun bağımlısı olacağınızın garantisini veriyoruz. Oyunun temelinde Ninja becerilerini geliştirmek olduğunu söyleyebiliriz. 22 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olduğu belirlendi.

makale altı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın